Cursus UAV 2012
Tijdens deze cursusdag worden alle belangrijke onderwerpen rondom de UAV 2012 besproken. Deze cursus is het eerste onderdeel in een tweedelige reeks over UAV. De volgende cursusdag is op 27 maart, hier wordt de UAV-GC behandeld.
De cursus start met een korte introductie van de UAV 2012, waarna relevante bepalingen uit de UAV 2012 aan bod komen. Bij het behandelen van de stof wordt afgewisseld tussen theorie en praktijk door sprekende jurisprudentievoorbeelden en casussen uit de praktijk te bespreken. Hierbij is ook ruimte om eigen ervaringen van de cursisten te bespreken.
Wat leert u?
Na het volgen van deze cursus hebben de cursisten kennis gemaakt met de UAV van A tot Z en weten ze voor wat betreft de belangrijkste onderwerpen (bovengenoemd) hoe ze daar in de praktijk mee om moeten gaan, wanneer de spreekwoordelijke ‘alarmbellen’ af moeten gaan en hoe rechters/arbiters over de verschillende onderwerpen oordelen.
Cursus op maat?
Deze cursus kan ook op aanvraag inhouse worden geven. Neem bij interesse contact op met Iris Neddaoui-Docter.
Op 27 maart 2025 staat de tweede cursus van deze reeks gepland over de UAV-GC.
- Directievoering
- Verplichtingen bij aanspraken
- Aansprakelijkheid
- Onderaanneming
- Waarschuwingsplicht
- Bestek en tegenstrijdigheden
- Meer en minder werk
- Schorsing, stil leggen en beëindiging
- Opneming en oplevering
- Gebreken en herstel
- Kostenverhogende omstandigheden
Na geregistreerde deelname ontvangt u een Bewijs van Deelname dat u bij uw beroepsorganisatie kunt indienen voor opleidingspunten.
Programma
- 08:30 uur inloop
- 09:00 uur start bijeenkomst
- 12:00 uur lunch
- 12:45 uur hervatten bijeenkomst
- 15:45 uur vragen en afsluiting
- 16:00 uur borrel
Ontmoet de spreker
Veelgestelde vragen
- Kan ik betalen op factuur voor deze bijeenkomst?
U kunt uw ticket betalen op factuur. In het aanmeldformulier op deze pagina vragen wij om de factuurgegevens. De factuur wordt verstuurd naar het opgegeven facturatie e-mailadres - Is er parkeergelegenheid bij de locatie?
Parkeren kan bij parkeergarage Velperpoort op 2 minuten loopafstand ligt van ons kantoor. U kunt ook parkeren op het terrein van Dirkzwager. In dat geval vragen wij u van tevoren uw kenteken door te geven via e-mailadres receptiean@dirkzwager.nl ovv de titel van het event en de datum waarop het event plaatsvindt. U kunt dan bij aankomst in de garage doorrijden. Het adres van de parkeergarage is: Ir. Van Muijlwijkstraat 175 Arnhem. - Hoe kan ik mijn ticket annuleren of overdragen?
Bent u onverhoopt verhinderd? Dan kunt u zich afmelden via het annuleringsformulier. Deze link staat in de bevestigingsmail van uw aanmelding. Indien u op de dag van het evenement zich wilt afmelden, stuur dan een mail naar marketing@dirkzwager.nlU kunt tot één week voor aanvang van het event kosteloos annuleren. De deelnamekosten worden volledig gecrediteerd. Annuleert u binnen een week voor aanvang van het event, dan wordt 50% van de deelnamekosten gecrediteerd. De annuleringsvoorwaarden vindt u ook op de eventpagina onder 'Veelgestelde vragen.'
Wilt u uw ticket overdragen aan iemand anders? Neem dan contact met ons op via marketing@dirkzwager.nl
Aanmelden voor dit event
Leuk dat u interesse heeft in dit event. Meld u aan via het aanmeldformulier en reserveer alvast uw plek.

Bedankt voor het inschrijven.
U ontvangt een bevestigingsmail met daarin alle gegevens.