Lunchsessie: Omgang met verplichtingen bij datalekken
Seminar
IT & Privacy

Lunchsessie: Omgang met verplichtingen bij datalekken

24 april 2025
11:30 - 14:30
Utrecht

Het omgaan met datalekken vraagt om een zorgvuldige balans tussen transparantie en naleving van de wet. Terwijl sommige organisaties worstelen met meldangst, dreigt bij anderen juist meldingsmoeheid. In deze sessie staan we stil bij deze uitdagingen en kijken we naar praktische oplossingen binnen de wettelijke kaders. Samen met vakgenoten verkennen we hoe je als senior privacyprofessional de juiste afwegingen maakt.

Aanmelden
3 sprekers voor dit event
Mark Jansen
Mark Jansen
Advocaat - Associate Partner
IT & Privacy
Lees meer
Sven Wakker
Sven Wakker
Advocaat - Senior
IT & Privacy
Lees meer
Dafne de Boer
Dafne de Boer
Advocaat - Senior
IT & Privacy
Lees meer

De meldplicht datalekken blijft een uitdaging. Herkent jouw organisatie alle datalekken? Bestaat er meldangst of juist meldingsmoeheid? In deze sessie delen collega’s hun ervaringen en bespreken we best practices voor het maken van de juiste afwegingen binnen de wettelijke kaders.

Ben jij een ervaren compliance officer, bedrijfsjurist, FG of privacy officer, dan weet je als geen ander hoe complex en dynamisch dit vakgebied is. Een exclusieve lunchsessie, speciaal voor seniors professionals, waarin we dieper ingaan op de meest actuele privacyvraagstukken.

Vertrouwelijkheid: Chatham House Rules

Tijdens de sessies hanteren we de Chatham House Rules, zodat alle deelnemers vrijuit ervaringen kunnen delen, zonder dat deze direct herleidbaar zijn buiten de sessie.

Onderwerpen
  • Datalekken herkennen en beoordelen
  • Meldangst vs. meldingsmoeheid
  • Best practices en juridische afwegingen

Doelgroep

Senior compliance officers, bedrijfsjuristen, FG of privacy officers

Location photo
Locatie
Boven Vredenburgpassage 116, Utrecht

Programma

  • 11:30 uur        Ontvangst
  • 11:45 uur        Start sessie (inclusief lunch)
  • 14:30 uur        Einde sessie

Ontmoet de sprekers

Veelgestelde vragen

  • Is Seats2meet Utrecht CS goed bereikbaar met het openbaar vervoer?
    Seats2meet Utrechts CS bevindt zich direct aan Centraal Station Utrecht. Je gaat Hoog Catharijne binnen en houdt dan Links aan. Je loopt een stukje rechtdoor. (c.a. 50 meter). Aan de rechterkant zie je de Rituals. Naast de Rituals vind je de ingang van Connect Offices. Aan de rechterkant zie je een zwart kastje met een touchscreen. Daarop kun je aanbellen. Seats2meet zit op de 6e etage.
  • Is Seats2meet Utrecht CS goed bereikbaar met de auto?
    Onder Seats2meet Utrecht CS is een grote parkeergarage. Volg de borden P3 om er te komen en stel je navigatie in op Stationsstraat 153. In de parkeergarage ga je op zoek naar de lift. Druk op de knop waar ‘winkels’ bij staat. Als je uit de lift stapt ga je direct links het hoekje om. Je ziet het bordje Connect offices. (Naast de ingang van de Rituals). Aan de rechterkant zie je een zwart kastje met een touchscreen. Daarop kun je aanbellen. Seats2meet zit op de 6e etage.
  • Hoe kan ik me afmelden voor een evenement?
    Bent u onverhoopt verhinderd? Dan kunt u zich afmelden door een mail te sturen naar marketing@dirkzwager.nl